ZOO JIHLAVA 7.5. 2024

13.05.2024

V úterý 7. 5. 2024 celá škola vyrazila na celodenní výlet do Zoologické zahrady v Jihlavě. Počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak nás úsměv na tváři neopustil. Někteří naši spolužáci se nemohli našeho společného výletu zúčastnit. I přes to byl pro ně ve škole připraven pestrý náhradní program. Děkujeme všem těm, co se na něm podíleli.

Jakmile náš autobus dorazil na parkoviště u ZOO, oblékli jsme si pláštěnky (zjistili, kdo je kdo :)) a společně jsme se přesunuli ke vchodu. Po zakoupení vstupenek a malém občerstvení, jsme se po třídách vydali prozkoumat místní ZOO. Cestou jsme procházeli různými pavilony a světadíly, např.: Asijským pavilonem, Tropickým pavilonem, Madagaskarem, Himalájemi, Africkou savanou, Australskou farmou, ....

Viděli jsme zblízka spoustu zvířat, např. žirafy, lamy, zebry .... Tři hodiny v ZOO utekly jako voda. Nejmenší spolužáci ocenili kontaktní koutek s vybranými zvířaty (kozy, ...), kde se s nimi mohli seznámit z bezprostřední blízkosti, hladit si je a krmit.

Děkujeme vedení školy za pěkný, i když deštivý, výlet a v neposlední řadě i panu Sauerovi (ROHOTRANS s.r.o.), který nás bezpečně odvezl tam i zpět :).