Ochotnický spolek Vostřebal Benátky nám a mateřským školám zahrál sérii klasických pohádek. Představení se moc líbilo. Spojili jsme divadlo s krásnou vycházkou podle řeky, pobytem na hřišti a koupí malého občerstvení v Okliku v Benátkách.

V pátek 16.6. 2022 se vybraní žáci z naší školy zúčastnili akce, kterou uspořádalo Zemědělské družstvo Dolní Újezd. Žáci se seznámili s různými druhy prací v družstvu, viděli ukázky techniky i zvířat, mohli si některé činnosti vyzkoušet. Přijeli spokojení a obohacení. Děkujeme organizátorům a těšíme se na další spolupráci.

Ve čtvrtek 9. 6. 2022 vyrazili žáci 2. stupně na výlet do Prahy. Po výstupu z vlaku se zastavili u pomníku lidí týraných gestapem na rohu Pečkova paláce a prošli se po Václavském náměstí. Následovala prohlídka Senátu, kterou našim žákům zprostředkovala paní kancléřka Jana Vohralíková. Po prohlídce a zmrzlinovém poháru, na který je paní kancléřka...

Gymnázium Aloise Jiráska si dne 9. 6. 2022 připravilo /již po čtrnácté/ akci pro naši školu a speciální školy z Poličky, Vysokého Mýta a Svítání. Bylo to krásné dopoledne plné her, společných chvil. Odměnou nám bylo společné zpívání, diplomy, upečené medaile a dárečky pro žáky. Děkujeme!

V pátek 27.5.2022 pořádala Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto soutěž nazvanou Zlaté ručičky. Z naší školy se jí zúčastnili 4 žáci z vyšších ročníků. Soutěžilo se ve výrobě stojánků na tužky, stavby cihlové zdi a svařování plastového vodovodního potrubí. Naši žáci nedosáhli na stupně vítězů, ale předvedli zručnost...

Za část výtěžku pro naši školu za r.2020 máme interaktivní projektor s dotykem prstu a interaktivní dotykový snímač. Dvě třídy jásají! Díky!