V úterý 7. 5. 2024 celá škola vyrazila na celodenní výlet do Zoologické zahrady v Jihlavě. Počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak nás úsměv na tváři neopustil. Někteří naši spolužáci se nemohli našeho společného výletu zúčastnit. I přes to byl pro ně ve škole připraven pestrý náhradní program. Děkujeme všem těm, co se na něm podíleli.

Děti zvládly pěší výlet z Tržku do Nedošína všichni svým tempem a s nadšením. Skupina I.třídy šla po cyklostezce a další skupina II. a III. třídy přes Nedošínský háj, kolem studánky sv. Antoníčka. Cestou jsme pozorovali přírodu – rostliny a stromy, naučné tabule s přírodními zajímavostmi, ptáky. Všichni jsme se bez úhony sešli na opékání v zázemí...

Povídání a písničky o rozmarech jarního počasí, prezentace o rostlinách a jejich poznávání....to vše nachystáno pro bývalé žáky - současné klienty denního stacionáře Ruka pro život.

Co bylo v březnu, co bude v dubnu. Gratulace sportovcům ZŠS k 3. místu v Netradičním pětiboji, seznámení se s novým kamarádem ze ZŠS II., přání kamarádce k narozeninám.

Klienti Denního stacionáře Ruka pro život na aktivitách u nás! Téma byl Rok, roční období, měsíce, dny....Podle básniček, písniček se určovalo období a pak každý plnil úkol podle své úrovně.

OPĚT ZA NÁMI A KAMARÁDY ZE ZŠS PŘIJELA AUDREY! ÚKOLY NÁS BAVILY, RYCHLE TO UTEKLO....